Популярні компанії
Місто: Харків
Місто: Харків
Популярні статті
Як дізнатися, що тебе заблокували у вайбері
Як дізнатися, що тебе заблокували у вайбері
Переглядів: 88;
Как подобрать натяжной потолок
Как подобрать натяжной потолок
Переглядів: 235;
Чому потрібно вивчати географію: як вона допоможе у житті
Чому потрібно вивчати географію: як вона допоможе у житті
Переглядів: 132;
Графічний дизайнер. Плюси та мінуси професії
Графічний дизайнер. Плюси та мінуси професії
Переглядів: 389;
Слоган для магазину одягу
Слоган для магазину одягу
Переглядів: 192;

Бандеренятка та москалики, які казна-де лупцюють москалів або про “Файну українську”

Автор: Ірина Нестеренко
Бандеренятка та москалики, які казна-де лупцюють москалів або про “Файну українську”
📎 Поділитися
Переглядів: 221
Дата: 20.03.2023

Передмова

Ви людина креативного польоту, обожнюєте усе максимально незвичайне у своєму телефоні та намагаєтесь не відставати від інтернет-трендів? Шпалери на головному екрані з мотиваційними цитатами, улюблена пісня на дзвінку та зірка преміумкласу – це про вас? Тоді вам точно сподобається суперпатріотична новинка, яку оцінили усі сучасні поціновувачі української мови. А запустити її можна абсолютно безкоштовно, лише в пару кліків!

Що таке “Файна українська”?

“Файна українська” – це мова в інтерфейсі Telegram. Особливість її полягає в тому, що “солов’їна” там збагачена новим сленгом української мови. У мобільному додатку деякі підписи і назви розділів змінені. Наприклад, групи називаються “товариствами”. Тож пропонуємо вам до прочитання і перегляду невеличку інструкцію про “Fine Ukrainian language”.

У профіль свого акаунту можна дописати в строку “який ти гарнюня” пару ключових фраз про себе. Або свій вік. або місце проживання, або улюблену цитату. А чат для збережених має назву “Мій психолог”. Коли співрозмовник пише повідомлення, він “тицяє”. 

У кожній телеграмній спільноті є бандеренятка (бесіда) і патріотики (канальчик). В них показує, хто “тутоньки”, хто “казна-де” і хто і який час “лупцює москаликів” (тобто онлайн\не онлайн). Якщо ви маєте претензії до контенту чату чи каналу, можете кинути “скаргу на москалика”. А якщо незадоволені поведінкою співрозмовника, можете “послати за російським кораблем”:). А покинувши групу, “спалюєте мости”. На контакт або групу можна поставити “дзеленчи” (ввімкнути сповіщення) або “помовчи” (вимкнути сповіщення). А для того, щоб закрити чат, буде достатньо вийти “геть”:)

Бесіди\канали та чати, якими ви давно не користуєтеся можна архівувати, тобто заховати у “Тіні забутих чатів”.

Для чого придумали “Файну українську”?

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Для популяризації та збереження української мови, розробники вирішили показати, що мова, яку ми вчимо в школах змалечку і використовуємо в повсякденному житті, має сучані і цікаві форми. Особливо новий формат мовного інтервейсу сподобається молоді, яка сипить сленговими слівцями і має патріотичні вподобання.

Як встановити Fine Ukrainian language?

  1. Перейдіть за посиланням: https://t.me/setlanguage/fayniukrainian
  2. Натисніть “Змінити”;
  3. Користуйтеся новим креативним мовним інтерфейсом;
  4. Радьте “Файну українську” своїм друзям!

Варто зауважити, що наразі Файна українська готова на 48% і працює лише для мобільної версії. Про ваші побажання і доповнення щодо додатку можна повідомити за посиланням https://translations.telegram.org/fayniukrainian/. А змінити мовний інтерфейс на іншу мову завжди можна у налаштуваннях.