Treba

Кейс: SEO-просування інтернет-магазину на Тільда

Автор: Черепахін Кирило
Дата: 25.10.2022

Початок

Для цієї компанії ми створювали сайт і іноді додавали якісь “хотілки” від замовника. Сайт спочатку був зроблений на платформі Tilda. У ньому були підключені новинні потоки, а пізніше ми реалізували інтернет-магазин в Тільда.

Власники сайту отримували трафік з реклами в Google Adwords і соц. мереж. У якийсь момент вони вирішили переключитися на отримання безкоштовного трафіку з пошукових систем.

Ми провели аудит конкуренції і всієї ніші для складання стратегії просування. Після цього ми затвердили складене нами семантичне ядро ​​і зняли по ньому поточні позиції сайту.

Що виявив аудит

 1. Мета-теги були прописані власникам сайту. У них не використовувалися ключові слова, а деякі Description і зовсім залишалися порожніми.
 2. Власники сайту самостійно адміністрували сайт і часто додавали картинки великого розміру. Це істотно знижувало швидкість завантаження сайту. Також картинки були з порожнім тегом “alt”.
 3. Новинні статті не містили підзаголовків, у них не було автора і інші важливих складових.
 4. У категоріях товару був відсутній текст.
 5. Було ще безліч дрібних зауважень щодо реалізації сторінок.

Початок роботи

В першу чергу ми кластерізіровалі отримані ключові слова за поточними сторінок сайта.Для того, щоб не завалювати сторінки великою кількістю ключових слів, було прийнято рішення створювати нові сторінки. Стратегія полягала в тому, що умовно під кожен запит повинна бути своя цільова сторінка.

Над кожною сторінкою, яка вже була на сайті, ми провели роботу по прописування нових метатегов, додавання ALT до картинок, призначили заголовки h1-h3, оптимізували картинки та інше.

За перший місяць ми створили 34 нових сторінок. Всі вони були з корисним контентом. Середня кількість символів в тексті на сторінці – 4000 символів без пробілу.

Що значить “заточена” під конкретну фразу цільова сторінка? Ми беремо ключове слово з семантичного ядра, наприклад, “ароматизація супермаркету”. Далі, ми створюємо нову сторінку і додаємо на неї текст, фото, ціни (діапазон цін). Далі прописуємо мета-теги, які охоплюють цю ключову фразу і кілька суміжних.

Наприклад:

Title: Ароматизація супермаркету. Аромамаркетинг в продуктових магазинах.

Description: Замовити аромамаркетинг для супермаркету. Аромамаркетинг в магазинах продуктів. Дізнатися, скільки коштує ароматизация для магазину продуктів, в Україні. Вартість, умови.

Також ми повністю переробили статті з блогу. Ми додали. у них:

 • авторство;
 • рекомендовані статті;
 • коментарі;
 • “Шерер” в соц. мережі;
 • підзаголовки і заголовки;
 • цитування та посилання на джерела.

Поки нові сторінки створювалися, а програміст виправляв баги, ми підключили нашого лінкбілдера, який здобував нам хороші зворотні посилання на цей сайт. У наших фахівців є понад 100 якісних ресурсів, де вони можуть залишити “жирне” посилання.

Головне, щоб не сталося “вибух посилань”. Тому посилання ми додавали поступово – 3 на тиждень.

Результати

Вся робота в комплексі почала давати результати. Вже на другий місяць роботи ми помітили позитивну динаміку:

Ми підтвердили правильність обраної стратегії роботи для інтернет-магазину на Тільда.

Сайт успішно “пережив” великий update від Google і продовжив розвиток. Невелике падіння було на новорічні свята. Але після свят трафік знову відновився.

Інші кейси

Ми, без зайвої води і загальних слів, розповімо вам, які дії були здійснені при роботі над сайтом, а також покажемо, які результати отримали лише через три місяці seo-просування.
Жов 2022
У цьому кейсі ви знайдете відповіді на багато питань, які хвилюють власників великих інтернет-магазинів, зокрема інтернет-магазинів одягу.

Наприклад, ви дізнаєтеся, чи потрібно робити опис для кожного товару (ми знаємо, що це затратно! То який вихід?). Знайдете відповідь на питання "чому ось цей сайт вище мого?". Ми постаралися розповісти цей кейс таким чином, щоб вам було корисно і зрозуміло.
Жов 2022