Популярні компанії
Місто: Чернігів
Місто: Львів
Місто: Дніпро
Місто: Дніпро
Популярні статті
Розробка сайтів та веб-дизайн
Розробка сайтів та веб-дизайн
Переглядів: 182;
Скільки заробляють програмісти?
Скільки заробляють програмісти?
Переглядів: 156;
Як потрібно поводитися на співбесіді
Як потрібно поводитися на співбесіді
Переглядів: 157;
Від чого залежить вартість SEO просування сайту
Від чого залежить вартість SEO просування сайту
Переглядів: 154;
Новітні технології
Новітні технології
Переглядів: 144;

Digital Агентство VIS-A-VIS

Опис

З VIS-A-VIS можна реалізувати будь-які ідеї по розробці й просуванню ІТ-рішень. Високонавантажені сайти та системи створюємо на фреймворку Laravel та за допомогою власної CMF Vi-Site. Розроблюємо веб-проекти для бізнесу з 2003 року та гарантуємо стабільну роботу й захищеність кожного з них.

Що замовляти у нас?Розробка сайтів та інших веб-проектів на Laravel. Використовуємо найпопулярніший PHP фреймворк, що гарантує надійність роботи рішення та захищеність інформації.

Highload системи. Забезпечимо стабільну та швидку роботу сайту з великими масивами даних та мільйонами відвідувачів.

Сервіси автоматизації. Програми для розсилок, створення звітів, ведення бухгалтерського обліку полегшують роботу та унеможливлюють помилки.

FinTech-рішення. Створимо безпечні інструменти для автоматизації фінансових операцій: оплат в інтернеті, позик, обмінників, мобільного банкінгу.

E-commerce проекти. Розроблюємо масштабні інтернет-магазини та маркетплейси з будь-яким набором можливостей та інтеграцій зі сторонніми сервісами.

CRM/ERP системи. Якісна організація внутрішніх процесів вкрай важлива для великих компаній. З нашими CRM/ERP можна формувати звіти, збирати аналітику сайтів автоматично.

Інноваційність нашої розробки CMF Vi-Site

У проектах часто використовуємо створену нами CMF Vi-Site — рішення для розробки та керування сайтами на базі Laravel. Завдяки цій технології сайтом зручно керувати, адже він складається із запрограмованих окремих блоків. Можна створити будь-яке рішення, навіть якого раніше на ринку не існувало.

Розробники набагато швидше можуть додати новий унікальний блок, а сам шаблон сайту має вигляд конструктора. Блоки незалежні, тому легше знаходити помилки та все виправляти, редагувати. Також, на відміну від шаблонних систем, сайт не матиме жодних зайвих деталей та буде створений під індивідуальні потреби замовника.

Гнучко вносити зміни можуть не тільки розробники: система зручна для менеджерів та вносити зміни, додавати контент чи банери зручно будь-яким працівникам. Ми подбали про зручну адміністративну панель, яку цінують наші клієнти.

Ефективне використання бюджету

В компанії VIS-A-VIS за майже 2 десятки років роботи в ІТ обрали найкращий метод роботи — Time&Materials. Це підхід, коли оплата здійснюється за реально затрачений командою час та виконані цілі. Співпраця при цьому більш гнучка, можна оперативно втілювати нові ідеї, змінювати стратегію, тестувати декілька рішень одночасно, блискавично реагувати на зміни ринку.

Для довгострокових проектів Time&Materials суттєво економить бюджет. Не треба витрачати кошти на додаткові ризики та витрачати час на переписування договору. Замовник може контролювати всі дії та переглядати звіти хоч про кожну затрачену хвилину. Проект постійно перебуває в розвитку, а розробка іде тижневими спринтами за планом.

Наші клієнти

Пріоритет компанії — постійна співпраця. Приділяємо належну увагу кожному клієнту, і понад 70% клієнтів звертаються до нас повторно для нових розробок. Розроблені сайти надійно працюють та перевірені роками.

Активно співпрацюємо з банківським сектором та популярними компаніями. Створили сайти для Райффайзен Банку, Vodafone, Mafia, DataGroup, Alfa-Bank та навіть розробили сайт Президента, тож рівень безпеки дуже високий.

Реалізуємо проект від ідеї до розробки, тестування до запуску та повної техпідтримки. Для компаній дотримуємося вимог по дизайну, проводимо аудити безпеки та гарантуємо відмовостійкість.

Ми пишаємося тим, що нам довіряють:

Контакти

Сайт: https://www.vis-design.com/
Телефон: (066) 542-56-57
Адреса: Киев, Андреевский Спуск, 1А, офис 8 (ст. м. Контрактовая площадь)
Категорія
Країна
Україна
Місто
Київ
Вартість роботи
Від 20$/год.
Співробітників
35
Заснована
2003

Інші компанії

Країна: Україна
Вартість роботи: Від 20$/год.
Співробітників: 50-100
Країна: Україна
Вартість роботи: Від 20$/год.
Співробітників: 15
Країна: Україна
Вартість роботи: Від 20$/год.
Співробітників: 19
Країна: Україна
Вартість роботи: Від 20$/год.
Співробітників: 15