Як часто ти обираєш книгу, по її обкладинці?
Або ж будь-яку продукцію для побуту, по її візуальній привабливості?
Кожного дня люди стикаються із сотнями брендів, навіть не замислюючись, що можуть самі бути частинкою їх.
Логотипи, обкладинки, візуали – усе це, діло рук графічного дизайнера. Найцікавіше те, що більшість професіоналів у цій галузі – не мають вищої освіти з даної спеціальності та навчалися усьому самостійно.
Тож ось що ви повинні вміти, перед тим, як стати графічним дизайнером:
- Освоїти програми Adobe Illustrator та Adobe Photoshop.
- Розвивати творче мислення та креативність.
- База колористики, композиції та типографії.
- Тонкості спілкування з клієнтами.
- Бути готовим до не стабільного заробітку.

Плюси графічного дизайнера
- Якщо ви будете працювати не в фірмі, а на фрилансі – чекайте необмежений заробіток. Одне замовлення може сягати понад 200$.
- Ви можете працювати лише онлайн і тим самим не залежати від свого місцезнаходження. І тоді, ви сміливо зможете казати, що пролежали цілий день вдома під пледом із чашечкою кави.
Ледар? Ні, графічний дизайнер!
- Великі перспективи. Якщо на початку своєї кар’єри, ви просто робите замовлення, то в подальшому, ви можете створювати власні курси та ділитися своїм досвідом та скілами зі своїми майбутніми колегами. 1 курс в середньому може коштувати 200-400$.
- Якщо все ж таки ви вирішите працювати у фірмі – 100% ви матимете круту техніку і тоді робота точно буде приносити насолоду.
- Ви будете частиною кожного великого та маленького проекту. Створювати логотипи, завдяки яким бізнеси будуть виходити на нові рівні – те ще задоволення!
Мінуси графічного дизайнера

- Проблеми зі здоров‘ям. Основне і найважливіше. Через те, що дизайнери працюють за комп‘ютерами по 5-8 годин на день, майже у всіх професіоналів поганий зір та проблеми зі спиною.
- Прибуток в день може сягати, як 200 $, так і 300 грн. Нестабільність у цій сфері точно присутня.
- Якщо ви тільки думаєте стати графічним дизайнером, будьте готові до важкої та довгої розкачки на самому початку. Знайти клієнтську базу, пропіарити свою робочу сторінку – той ще морок.
- ле все ж таки, якщо ти зміг зробити так, щоб про тебе дізналися люди – будь готовий до того, що будеш працювати цілодобово, а на друзів і сім‘ю часу буде бракувати
Графічний дизайнер – новітня та перспективна професія, яка має як плюси, так і мінуси.
Не забувай про свої внутрішні бажання, та обирай спеціальність до душі.