Treba

Креативні слогани відомих компаній

Автор: Катерина Карпуніна
Креативні слогани відомих компаній

«Ти – це ти!», «Живи зараз!», «Почни з того, що вже є» – вирази та цитати, які ми чуємо кожного дня в аудіоподкастах, мотиваційних сюжетах чи в розмові з друзями. Кожен з нас має свій девіз, своє кредо життя, яке веде його і в зливу, й в морози, аби досягти бажаної мрії. 

«Don’t be evil» або українською – «Не роби зла» здавалося б що це тільки заповідь Божа, але ні, це ще й слоган великомасштабної компанії Google. А «There is no substitute» або «Немає ніякої заміни» – каже про себе марка Porsche. Ще більше слоганів відомих компаній ти знайдеш у цій статті!

“Просто зроби це!” – Nike

Слоган, який став культовим для бренду Nike. Ми знаємо про найки тільки те, що в них зручно бігати, просто ходити по справах, в тренажерний зал. Та мало кому відома історія, що спочатку ця всесвітньо популярна річ продавалася лише для професійних спортсменів та марафонців, але згодом рекламне гасло змінило всю суть продукції. Після того, як агентство Kennedy + Weiden придумали рекламний слоган “Just do it!”, тобто «Просто зроби це!» – відомий бренд завоював пошану всього світу, адже засновники почали шити взуття для всіх людей: і спортсменів, і початківців, і просто шанувальників найків.

«Думай інакше» – Apple

Користувачі айфонів зрозуміють, що скориставшись цим продуктом один раз – залишишся з ним назавжди. Компанія Apple вже десятки років не покидає рейтинг найкращих технологічних інновацій світу. Їх апаратами користується величезна кількість українців, поляків та особливо американців. Пам’ятаєте перші реклами, де слоган був «Це для божевільних, думай інакше»? На той момент бренд не продавав інноваційні продукти, але через роки Стів Джобс представив усім незабутній перший айфон під гаслом «Apple заново винайшов телефон». Люди не розуміли, в чому його краса, але в той час, як в рекламному слогані написали лише «Думай інакше» – люди усвідомили йпочали користуватися приладами, розуміючи, що це потужна і проста машина. 

«Америка працює на Данкін Донатс» – Dunkin’ Donuts

Ті, хто живуть в США, зрозуміють про що мова. Але заклад ну дуже знайомий українським тінейджерам та малюкам. Запашний американський донатс (простими словами) – пампушка з шоколадом або іншими начинками з вирізом у середині. Малинові, кокосові, полуничні, без начинки чи з цукровою пудрою донатси кожного дня з ранку до вечора радують американців. Смішний рекламний слоган говорить сам за себе: США працює на бренд і жоден день не може пройти без пампушки та кави Dunkin’.

«Для тебе зможу я все!» – Нова пошта

Слоган однієї з найрейтинговіших українських компаній не дивує своєю громіздкою назвою. Ця компанія, як доводять українські відгуки – найшвидша та найзручніша. Засновником її стала група «Океан Ельзи», а слоган був написаний в одній з пісень. Концепція привітних робітників та слоган стверджує, що «Нова пошта» може зробити все, що забажає клієнт та навіть більше. До речі, з початком війни «Нова пошта» змінює свій логотип та напис на коробках на «Сміливість доставляти майбутнє», а й правда, цей бренд навіть у найважчі моменти в українській історії працює заради рідних. Погоджуєтесь, що це вдалий слоган для послугів та товарів?

«Це як салон краси, тільки набагато краще!» – Gbar

Наступне місце в підбірці яскравих слоганів заслуговує салон краси “Gbar”. Якщо Dunkin’ Donuts змушує зазирнути в інтернет, то “Gbar” зі своїми крошками-g знає кожен українець. У 2015 році перший салон було відкрито в Києві Сабіною Мусіною та Лєрою Бородіною. Франшиза дійшла аж до американських міст, німецьких, польських та інших. Дівчата стверджують, що в салоні вам не будуть робити кардинальних змін, а тільки підкреслять вашу розкіш та гламур. 

«Освіжає особливо» – Schweppes

Прозора пляшка, а в середині бульбашки та смак грейпфрута нагадують газований напій «Schweppes». Насправді ж популярності продукції ще задовго до «освіжаючого напою» принесла цитата «Шшш, знаєш що?». 

Були в історії й невдалі рекламні слогани. До прикладу, на презентації продукту в Італії спікер переплутав італійські слова «тонік» (tonic) і «унітаз» (toilet). Значення вірні, а на слух сприймалося однаково, тож гості куштували «швепс з туалету».

Що почитати про відомі бренди?

  • «Дика гонка. Як Uber підкорював світ» Адам Лашински;
  • «iWoz. Від комп’ютерного ґіка до культу» Стів Возняк та Джина Сміт;
  • «Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди» Джефрі К.Лайкер
  • «Феномен Zara» Ковадонга О’Ши;
  • «Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави» Говард Шульц.

Як тільки купуєте якийсь продукт або послугу, пам’ятайте, що вами завжди орудує слоган. Він мотиваційний, швидкий та може залізти у вашу підсвідомість так, що навіть й не помітите. 

Це була підбірка рекламних слоганів відомих брендів, а який слоган у тебе?

Поділитись
Переглядів: 133
Дата: 17.01.2023