Treba

Від чого залежить вартість SEO просування сайту

Автор: Володимир Ленський
Від чого залежить вартість SEO просування сайту

У цій статті ми дамо відповідь на запитання: від чого залежить ціна SEO-просування сайту в ТОП, а також розповімо про деякі помилки, які часто зустрічаються серед клієнтів.

Почнемо з головного — чіткої цифри, скільки коштує SEO у 2021 році, ви не знайдете. У SEO так не працює – заплатив 500 $ і ось уже на 5 місці, заплатив ще 500 $ – на першому. На щастя, а для когось, на жаль, все трохи не так.

Безперечно, сайти, у яких великі бюджети легше виводити на перші місця, але не все впирається в гроші. Наприклад, скільки б Ви не витратили на покупку посилань, а якщо на Вашому сайті лише два товари, то Google не поставить Ваш сайт на перше місце. Або якщо стаття на Вашому ресурсі є поверховою і не відповідає на запит користувача, то яким би не був Ваш бюджет, зайняти ТОПові місця нереально.

То чому в деяких SEO-компаній просування коштує 200 доларів, а в деяких 2000 $? Давайте спершу відповімо, за що Ви платите гроші, замовляючи послугу SEO-просування:

  • Робота спеціалістів. І тут все зрозуміло, чим досвідченіший і кваліфікованіший сеошник, тим більша у нього зарплата.
  • Спеціальні інструменти. SEO-просування це для дослідження та аналіз. І щоб робити це якісно, ​​потрібні хороші інструменти. Майже всі корисні послуги платні. Наприклад, мінімальна передплата в сервісі Ahrefs коштує 99 $ на місяць. Але для повноцінної роботи над кількома проектами потрібна стандартна передплата. А вона вже коштує 179 $.
  • Хостинг та домени. Найчастіше SEO-компанії мають свої проекти, на яких вони ставлять експерименти, або «вирощують» їх для того, щоб потім поставити з них посилання на Ваш сайт. У нас кілька десятків сайтів, які ми використовуємо для нарощування маси посилань клієнтським сайтам. І ці сайти не повинні виглядати як «сітка», тому для кожного сайту ми використовуємо окремий хостинг. Тому уявіть, яка виходить сума просто на підтримку таких сайтів.

Але не всі надають послуги у такому обсязі. Від цього і вартість їхньої роботи буде значно меншою. Питання в тому, чи не постраждає у такому разі якість? Очевидно, це риторичне питання.

Приклад роботи «невідомого фрілансера»:

  • «Програмування я не знаю, тому вам потрібно знайти людину, яка виконає всі мої виправлення.»
  • «Звітів немає, я двома словами опишу в месенджері що було зроблено.»
  • «Результатів немає, тому що ви нічого не робите із сайтом».
  • “Потрібно чекати”.
  • «Погана конверсія через чорні кнопки. Людям не подобається чорний колір, він нагадує про жалобу».

Ці фрази ми отримували, коли спілкувалися зі спеціалістами з OLX. На диво такі seo-майстри просили від 5 до 8 тисяч гривень.

Тепер перейдемо до головного — з’ясуємо, від чого залежить вартість seo-просування.

  • Конкуренція. Тут можна обійтися без пояснень.
  • Об’єм ключових фраз, за ​​якими просуваємо сайт. Або, тобто, наскільки великий у Вас сайт.
Поділитись
Переглядів: 137
Дата: 25.10.2022